Centrum regenerace prodává Herbalife

Diskuse a právní kroky

Podělte se o své zkušenosti s Centrem regenerace a jeho praktikami!

Měli jste nějakou (ať již kladnou nebo zápornou) zkušenost s Centrem regenerace jako jejich klient nebo jste odpovídali na jejich nabídku práce? Máte pocit, že vás podvodným způsobem připravili o "zálohu"? Zvažujete právní kroky proti Centru regenerace a jeho konzultantům? Pak je toto to správné místo pro vás!

Litujeme, ale diskuze ZATÍM není otevřena pro veřejnost.

Máte ale možnost podniknout společné právní kroky vůči postupům pracovníků sdružených v Centru regenerace, včetně jejich "kreativního" přístupu k vracení záloh.

Děkujeme za pochopení.

Vymáhání škody a společné trestní oznámení

Připojte se vyplněním kontaktního formuláře!

Vyplňte formulář pro oznámení škody způsobené lidmi z Centra regenerace. Cílem je sdružit poškozené - a pak podniknout společné právní kroky vůči pracovníkům z Centra regenerace a jejich podvodným praktikám. Před vyplněním formuláře se podívejte na návrh postupu vůči Centru regenerace a podmínky použití dat zadávaných do formuláře. Najdete zde i nápovědu jak co vyplnit.

Novinky

Zprovoznění diskuse bude následovat. Pokud máte s Centrem regenerace nějakou zkušenost, kterou byste chtěli ostaním přiblížit již nyní, můžete ji prozatím zaslat emailem - kontakt na autora stránek je v patičce webu. Vaše zkušenost bude dočasně publikována v diskusní sekci, ale zatím bez možnosti vkládání bezprostředních reakcí.