Centrum regenerace prodává Herbalife

Právní kroky vůči osobám sdruženým v Centru regenerace

Osoby sdružené v Centru regenerace podnikají na hraně zákona... Novým zájemcům o práci při uzavírání smluvního vztahu záměrně zatajují některé skutečnosti a vyvolávají v nich nereálná očekávání. Tímto (přinejmenším neetickým) jednáním uvádějí zájemce o práci v omyl v důležitého okamžiku - okamžiku, kdy se tito rozhodují, zda smlouvu přijmou či nikoli. Pokud se rozhodne zájemce o práci od smluvního vztahu odstoupit, využívají zkušení lidé z Centra regenerace své převahy (jsou to oni, kdo mají trumfy... ehm - vaše peníze - v kapse) a poškozují odstupujícího:

O co tedy jde?

Pokud se vám nepodaří uplatnit své nároky vůči některé osobě z Centra regenerace rozumnou dohodou, zbývá trestní oznámení za podvodné jednání a další právní kroky. Ty je nutné podnikat vůči konkrétní osobě, protože Centrum regenerace jako právnická osoba fakticky neexistuje.

Bohužel, jednotlivec zde mnoho nezmůže - způsobená škoda je leckdy pod hranicí trestného činu. Typický delikt - nevrácená záloha - představuje škodu svým rozsahem odpovídající pouze přestupku. Většina poškozených nad tím mávne rukou, protože trable s vymáháním škody jim nestojí za vynaložené úsilí. To je ale přesně to, o co prodejci z Centra regenerace hrají.

V případě, že se ale na vymáhání škody (případně podání trestního oznámení) spojí více osob, je šance úspěchu větší:

Navrhuji proto spojit se. K tomu je potřeba shromáždit kontaktní údaje poškozených.
V případě, že se najde dostatečné množství zájemců o společný postup proti jednotlivým osobám z Centra regenerace, budu poškozené kontaktovat na základě jimi poskytnutých údajů. Poškozeným navrhnu společnou schůzku, na které si mohou domluvit další postup a případně pověřit jednáním za skupinu ochotnou a důvěryhodnou osobu (je nutné se vyhnout infiltraci lidmi z Centra).

Sám nepatřím mezi poškozené.
S MLM jsem se setkal na začátku 90. let (Amway), a hned po první velkolepé prezentaci mi bylo jasné, že tohle rozhodně dělat nechci. Od té doby, kdykoli se někde objeví něco zavánějícího MLM, jsem velmi obezřetný. Mám však mezi blízkými několik osob, které Centru regenerace "naletěly". Mým zájmem je tedy pomoci těmto (a nejen těmto) poškozeným osobám, sám se však na dalších krocích vůči lidem z Centra regenerace nebudu a nechci aktivně podílet.

Mým zájmem je dát poškozeným možnost se spojit a domluvit si společný postup.

Podmínky použití a nakládání s osobními daty

Vysvětlivky k formuláři

Podmínky služby přeložené do "češtiny" - aneb ještě jednou: O co tu jde stručně a jasně

Jako autor těchto webových stránek dávám vám, lidem poškozeným podnikáním Centra regenerace, férovou možnost se bránit.

Bránit se budete muset vy sami, ale máte šanci se bránit společně. Chcete být na sebe naštvaní, že jste hloupě naletěli? Nebo raději uděláte něco pro to, abyste dostali co vám patří - a lidé z Centra regenerace byli přibržděni ve svém pochybném podnikání?

Domnívám se, že jsem podnikl jsem vše podstatné k ochraně vámi svěřených osobních údajů a zamezení manipulace akce ze strany Centra regenerace.

Autor těchto webových stránek neočekvává jinou odměnu, než to, že každý dostane co mu patří.