Centrum regenerace prodává Herbalife

Výživové, wellness a kosmetické poradenství

Pokud uvažujete o využití poradenských služeb Centra regenerace, měli byste vědět:

Prodejci jsou většinou slušně vyškoleni ve znalosti prodávaných produktů. Skutečný zájem o vaše zdraví a odbornou zdravotní kvalifikaci od nich rozhodně nečekejte.

Přestože jde o vaši výživu, pleť a zdraví, nebudou se vám věnovat lékařsky vzdělaní odborníci. Poradci za své rady nenesou žádnou odpovědnost - oni vám "jen" nabízejí a prodávají produkty Herbalife. Konečné rozhodnutí, zda tyto produkty koupíte a použijete, je na vás.

V lepším případě dostanete péči profesionálně školených a velmi výřečných a dobře motivovaných prodejců - ti vám budou ochotni nabídnout (= prodat) cokoliv z nabídky Herbalife, co bude alespoň trochu souviset s vašimi problémy a co budete ochotni zaplatit. A budou se vám to snažit prodat opakovaně, takže očekávejte, že si s vámi budou chtít vybudovat dlouhodobý vztah (citelný a možná příjemný rozdíl oproti obvyklé lékařské péči... - ale pořádně zaplacený).

Dále vám nabídnou vyplnění diagnostického dotazníku (který by bylo možné vyplnit a automaticky vyhodnotit i na internetu) a provedou základní diagnostické úkony (změření výšky, váhy, podkožního tuku, výpočet BMI). Bohužel tím diagnostická praxe poradců končí.

V horším případě se vám bude věnovat někdo, kdo se do prodeje produktů Herbalife dostal z nedostatku jiných pracovních příležitostí, prošel pouze několik motivačních a produktových školení, jeho zkušenost s jednání s lidmi a nabízenými produkty je minimální - a s prodejem Herbalife brzy sekne a za své rady pro vás neponese žádnou zodpovědnost.

Asi nejhorší případ je, když vám tyto produkty začne nebízet někdo z vašich dobrých známých nebo dokonce z rodiny. Často mu věnujete počáteční důvěru (je to přece váš nejlepší kamarád, sestřenice...), nebo si ze soucitu a útrpnosti pár balíčků od něj koupíte. Pokud nefungují, poznamená to negativně váš budoucí vztah - asi už nebudete mít tolik rádi toho, kdo vás "odrbal".

Pravděpodobnost, že na vás budou přípravky Herbalife fungovat, je přímo úměrná vaší víře v ně... a ochotě se sebou dělat i něco jiného, než konzumovat dietní koktejly. Pokud se sebou začnete něco opravdového dělat (sportovat, začít jíst pravidelně a zdravěji...), pak to možná začne fungovat i bez berliček Herbalife. :)