Centrum regenerace prodává Herbalife

Nabídka práce od Centra regenerace

Odpovídáte na nabídku práce pro Centrum regenerace?
Fajn, ale není to job pro každého.

Měli byste vědět, že:

Začínat v dnešní době tenhle byznys není jednoduché - populaci tvoří lidé, kteří si s Herbalifem "tykají", pak ti, kteří o něm nechtějí ani slyšet - a ti, co o něm ještě neví. Vaší cílovou skupinu je ta třetí část populace. Bohužel již není tak velká, jako na začátku 90. let. Tehdy se svou vlastní naivitou a hloupostí nechala do sítě kontaktů prodejců zatáhnout řada lidí, pro které byla tato činnost zcela nevhodná. Zkrátka je "vyžráno", zlatý čas jednoduchého úspěchu s MLM pro nováčky je pryč.

Počítejte s tím, že v úvodním inzerátu a pohovoru se otevřeně nedozvíte, že jde vlastně o prodej Herbalife a multilevel marketing (MLM). Zpočátku ve vás bude vyvoláván dojem, že se stanete odborníkem na výživu a zdravý životní styl a že k tomu dostanete potřebné odborné vedení a podporu ze strany Centra regenerace (ve skutečnosti si vás bude opečovávat váš "sponzor", tj. dealer, který vás do systému nabral a z vašich prodejů bude mít další marži v MLM systému. Pokud odpadnete po úvodním školení - nevadí, do systému jste přispěli alespoň nevratnou zálohou k získání "licence".)

Další problém v Herbalife komunitách (a obecně v MLM komunitách) je v tom, že se tam licoměrně útočí na vaše ego a domýšlivost. Počítejte s tím, že vám hned na úvodní schůzce někdo řekne, že jste hrozně šikovní, a jak jste ho na první pohled zaujali. Řekne vám to člověk, který vás vidí poprvé v životě, mluvil s vámi deset minut a nejspíš si ani nepřečetl váš životopis. Přirozená rekace je, že vás takové hodnocení potěší, uvolníte se, přestanete být ve střehu a další informace zpracováváte v jiném naladění a kontextu.

Pak i jinak (méně kriticky) přijímáte neúplné a/nebo nepravdivé informace o tom, jak skvělou budoucnost a potenciál má obor, ve kterém podnikají (ať už je to wellness nebo cokoli jiného), jak jsou schopni si tím pěkně vydělávat... a že se určitě bude dařit i vám. Bohužel, potenciál podnikání v daném oboru lze leckdy hodnotit hodně subjektivně. A často je hodnocení oboru od osob do daného MLM již zapojených vyloženě lživé (ať již mimoděk vlivem "vymytí" mozku, nebo zcela vědomě a záměrně).

Příklad falešných tvrzení v MLM projektech propagovaných Martinem Ryšanem, bývalým lídrem z Centra regenerace:

Jeden z lídrů (Martin Ryšan) v Centru regenerace hovořil o "totálně expoldujícím byznysu" a skvělé příležitosti... pár týdnů před tím, než Centrum regenerace opustil a v nezvykle otevřeném vyjádření uvedl, že "už neměl žaludek to v roce 2011 nabízet jako podnikatelskou příležitost" a dále že "mu nebylo dobře z toho propagovat firmu, jejíž jméno nesmí vyslovit... nelíbilo se mu schovávat se za Poradce, Centra a Studia..."!

Přešel tehdy od kontraverzního Herbalife k Talk Fusion, což bylo zjevné letadlo založené na přeprodeji zbytečných a předražených online video nástrojů (však také letadlo Talk Fusion po necelých 3 letech u nás dopadlo na zem - jak tomu u podvodných podniků tohoto typu bývá).

A situace se opakovala - ještě v prosinci 2013 Martin Ryšan hovořil o megatrendu, obrovské expanzi videoobsahu a vybízel k okamžité registraci, protože "když budete váhat, tak ti, kteří se mohli registrovat pod vás, budou zaregistrováni před vámi". A vybízel ty, kterým se (logicky) ke konci nedařilo, ať tomu "dají ještě rok, dva". Na začátku ledna 2014 ale svoji vlastní registraci v Talk Fusion zrušil a s obrovským elánem, nasazením a stejným slovníkem začíná propagovat MLM projekty Wor(l)d NRG a Wor(l)d GMN - což je zřejmě ještě méně produktově zaměřené MLM (čti: letadlo), než bylo Talk Fusion. Tento veletoč odůvodnil tím, že on bývá až posledním z těch, co jim spadnou růžové brýle, ale že nemohl dál podporovat projekt, kde se byznys centrům pod ním nedaří. Zajímavější by byla informace, kolik byznys center pod ním na konci roku 2013 zbylo...

Ale zpět k Centru regenerace!

Podezřelé by vám mělo být:

Mějte na paměti, že toto není práce pro vás pokud:

Pokud se ničeho z výše uvedeného nebojíte a věříte, že vám pod postelí nezbudou krabice nespotřebovaných a prošlých diet Herbalife, pak šup, tohle je byznys pro vás!