Centrum regenerace prodává Herbalife

Centrum regenerace - podvod nebo seriózní nabídka?

Jaká je kvalita služeb, které nabízí Centrum regenerace (hubnutí, kosmetika)?

Zajímá vás nabídka práce pro Centrum regenerace jako wellness poradce?

Jaké jsou zkušenosti s Centrem regenerace?

Pak věnujte pozornost nejen mlhavým informacím na inzerátech uváděných pod jménem Centra regenerace, ale hlavně názorům jejich zákazníků a kandidátů na pozici poradce pro Centrum regenerace.

Stručně:

Je to prodej Herbalife na principu multilevel marketingu.

Centrum regenerace není skutečná firma. Je to pouze název sídla bez právní subjektivity, ve kterém se provozují aktivity prodejců produktů Herbalife. Poradci pracující na vlastní pěst, na živnostenský list. Jejich odborná kvalifikace k výživovému a kosmetickému poradenství je ve většině případů zcela mizivá a obvykle se omezuje na slušnou znalost produktů Herbalife a schopnost je vnutit zákazníkovi. Distribuce produktů Herbalife je založena na principu multilevel marketingu (tj. principu velmi blízkému pyramidovým hrám, známým též jako "letadlo").
Z nabídky práce od Centra regenerace na hlavní či vedlejší pracovní činnost se vyklube "podnikatelská příležitost". Zájemce o tuto práci k jejímu získání ale musí napřed složit registrační poplatek za licenci. O tom, že zájemce o práci bude prodávat Herbalife, se tento obvykle dozví až po zaplacení tohoto licenčního poplatku, přičemž dosáhnout jeho vrácení není vůbec jednoduché.

Více informací: