Centrum regenerace prodává Herbalife

Kontakty

Aktualizace:
Na konci roku 2011 Centrum regenerace v Praze ukončilo svoji činnost pod tímto názvem a na uváděných adresách. Rovněž byla zastavena činnost některých jeho podpůrných webů.
Více aktuálních informací o ukončení činnosti Centra regenerace

Kontakty na pracovníky Centra Regenerace, Uruguayská 4, Praha 2 Vinohrady

Pokud vás bude kontaktovat s nabídkou práce ve wellness někdo z osob sdružených pod hlavičkou Centra regenerace, půjde patrně o nabídku prodeje produktů Herbalife. V oblasti nabídky a distribuce Herbalife totiž Centrum regenerace v Uruguayské patří k tomu méně transparentnímu, co můžete v této oblasti potkat.

Dealery Herbalife (na pozici Supervizor a vyšší) z Centra regenerace můžete najít v tomto archivu.

Zobrazení obsahu dnes již neexistujících webových stránek je možné pomocí šikovného nástroje WayBackMachine. Tento "stroj času" umožňuje zobrazit historický, či již neexistující obsah webových stránek. Archiv webu Centra regenerace bude zobrazen bez některých obrázků a se zjednodušeným rozvržením stránky, ale odkazy budou funkční. Pokud se stránka archivu nenačte, klikněte odkaz "Impatient?" vpravo dole.

Kontakty na některé další skupiny prodejců Herbalife

Podobných skupin jako je Centrum Regenerace v Uruguayské je z povahy věci celá řada. Nemám s nimi osobní zkušenosti, takže si je nedovolím hodnotit. Ale princip se zdá být podobný: webová nabídka výživového poradenství, nabídka práce, vytváření dojmu funkčního a skutečného poradenského centra a obecné řeči o módních pojmech jako: wellness, zdravá výživa a hubnutí. Nicméně: často není udávána adresa onoho zařízení, není uváděno firemní IČ, k dispozici je pouze kontaktní formulář nebo telefonní spojení na soukromou osobu, případně často na manželský pár.

Kontakty na Centrum Regenerace nalezené na mapách a ve firmeních adresářích

Centrum regenerace, Praha Smíchov, U Trojice 1042/2 - Google mapy

Centrum regenerace, Praha Vinohrady, Americká 444/4 - Centrum regenerace ve firemním adresáři, kontaktni telefon je na Martina Ryšana.

...a další. Nemá smysl vypisovat všechny odkazy, kde všude Centrum regenerace a podobné skupiny umístily svoje odkazy.
Na druhou stranu, mnoho takových zápisů neexituje - zřejmě z důvodu časté změny "identity" či stěhování "sídla" těchto "firem". S největší pravděpodobností je najdete ve firemních katalozích, které nabízejí zápis zdarma. Rozhodně je nenajdete v oficiálním obchodním rejstříku firem.


stav k září 2011 (převzato z oficiálních stránek Centra regenerace)


Martin Ryšan
Jiří Homolka
Hanka Homolková
Tomáš Zouzal
Zuzana Moravcová
František Štverák
Michaela Došková
Martina Kothajová
Helena Klusáková
p. Korec
Renata Vosmíková

Náborové webové stránky od Centra regenerace

Níže uvedené weby jsou příkladem toho, jak vypadají typické weby pro nábor klientů a dealerů Centra regenerace. Tyto weby jsou přímo spojeny s osobami působícími v Centru regenerace Uruguayská, Praha:


Patrně zatím poslední oficiální stránky, ale další jsou již údajně ve výstavbě! Nakonec byl provoz těchto stránek ukončen, ale orientačně se můžete s jejich obsahem seznámit v tomto archivu pomocí WayBackMachine. Pokud se stránka archivu nenačte, klikněte odkaz "Impatient?" vpravo dole. Archiv webu Centra regenerace bude zobrazen bez některých obrázků a se zjednodušeným rozvržením stránky, ale odkazy budou funkční.


Samochvála, dokonce bez kontaktu (sic!).
Aktualizováno: v současné době jsou tyto stránky nefunkční. Že by reakce na zveřejnění zde? Internetová adresa tohoto webu však stále existuje a ještě na začátu roku 2012 byla registrovaná na Martina Ryšana...


Malé plus je zde nabídka zumby a kalanetiky (reálná nabídka?). Ale jinak obsah je obvyklý: nabídka výživového poradenství a nábor spolupracovníků, nejdůležitější částí webu je pak kontaktní formulář - a na jaké osoby? Paní Hmolková a Moravcová z Centra regenerace. Porovnejte se jmény uvedenými výše... Dámy jsou aktivní! Jméno manželů Homolkových se v oblasti propagace "zdravé výživy" vyskytuje velmi často.
Tento web je registrovaný na paní Zuzanu Moravcovou.


Proč na sebe nenasměrovat i z populárního facebooku, že? I když se zdá, že stránky nejsou moc často aktualizované. Jejich obsah je samozřejmě jen marketingová fasáda a s pravou činností Centra regenerace souvisí jen nepřímo...
Aktualizováno: v současné době jsou již tyto stránky z facebooku odstraněny. Zde můžete vidět archiv informační stránky a zdi Centra regenerace na facebooku. Všimněte si shody uváděného čísla telefonu s číslem Martina Ryšana.
Z povšimnutí stojí zde uváděný odkaz na Talk Fusion - další multilevel marketing projekt, ve kterém se Martin Ryšan - soudě nejen podle komentářů - hodně angažuje. Na rozdíl od prodeje Herbalife (který pouze balancuje na hranici obchodní etiky a legálnosti), je Talk Fusion zjevná pyramidová hra, nebo letadlo, chcete-li.


Umíme se tvářit i jako pracovní agentura Best Job, která vám dohodí práci kde? V Centru regenerace přece! Úsměvná je (no tohle?!?). Pokud následujete tajný odkaz pro , bude to po vás chtít jakési HerbalifeID!

Slevové a kupónové servery
Vzhledem k rostoucí popularitě různých slevových serverů (Slevomat atd.) se na nich v současnosti často objevují nabídky kosmetických a výživových konzultací od Centra regenerace a podobných spolků. Vzhledem k tomu, že v rámci "boje o zákazníka" jsou tyto konzultace často zcela zdarma, pak získaná sleva na slevovém serveru není až tak velká výhra. Cílem je samozřejmě přilákat zákazníka, na bezplatné či "zlevněné" konzultaci mu sdělit, jak je na tom zdravotně zle - a vnutit mu (již placené) přípravky Herbalife, které mu k jeho štěstí od potíží snadno pomohou.

Obdobné náborové weby

Tyto weby představují jen malý zlomek podobných lapačů - jako ukázku typického provedení. Mohou ale nemusí mít personální propojení s Centrem Regenerace v Praze. Společné budou mít ale to, že kontaktní formuláře na výše uvedených odkazech vás bezpečně dovedou k prodejcům Herbalife nebo podobných preparátů, šířených modelem multilevel marketingu.


Jeden z mnoha příkladů... Prý již 7 let na trhu, ale adresu v sekci "Informace o nás" nenajdete. Nemají vlastně ani moc jasno v tom, jestli jsou poradenské centrum, nebo wellness centrum.


Další z mnoha příkladů... Zajímavé je, že mezi částečně nefunkčními odkazy se objevuje i odkaz na !


Že by kamarád pražských Center regenerce? Všimněte si, že tento web odkazuje na následující web - s identickým obsahem a podobným designem. Lapačů není nikdy dost!


Dvojče předchozího webu - Centra regenerace Zlín


Klasika - příběhy šťastných, patentované a ověřené produkty slibující úbytek váhy bez cvičení, kontaktní formulář s telefonem a mailem na soukromou osobu, autorem webu je - profláknutá slibotechna práce z domova.


Sunkins - konkurenční bratříček Herbalifu.


Profesionální poradenství. Jen nemáte tušení, kdo vám radí.


Zvolte úspěch s Mildou!


...jako přes kopírák...

Podpora činnosti Centra regenerace

Následující weby nejsou vyloženě určeny pro veřejnost, jejich smyslem není propagovat služby a shánět klienty. Jsou to pomůcky, kterými vedení Centra regenerace sděluje informace dalším členům skupiny a udržuje je naladěné na správnou vlnu.

- opuštěný blog s motivačními přáníčky...